Muk Luks lumsенски мечето Фау крзно плитки
  • Ново

Muk Luks lumsенски мечето Фау крзно плитки

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобно и класично, женските папучи на Фреја Мук Лукс нудат топлина и здружение во стил. Мека мечка мечка со мечка со лесно влечење на стилот. Избришете со влажна крпа, не бели, лежете рамно за да се исуши. Увезени. Детали : -lendoor/ondoor ѓон -100% полиестерско крзно од горниот дел -100% полиестерско крзно од крзно -100% полиестерско крзно со крзно -целосна големина S (5-6), М (7-8), L (9- 10), XL (11-12) -Метрајни опции за боја Достапни за женски лизгачки. Теди мечка како факс стрижење. Целосно покривање на стапалото. Лесно влечење на стилот. Мала големина на жените - xlarge. TPR ѓон, 100% полиестерска фаукс крзно влошка, 100% полиестерско крзно од крзно; 100% Полиестерска ладилна облога од крзно.