Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 60% пластика/40% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгање. Карактеристики : лента за глава покриена со ткаенини со продолжен дизајн на кадифе и врвен јазол; Grosgrain лентата завршува за удобност. /! ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години . Децата ја разгледуваат кадифената врвна лента за глава од правдата. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.