6pk pncl Mizzu Tiger
  • Ново

6pk pncl Mizzu Tiger

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мисури тигри со 6 пакувања со моливи-црна се подготвува за училиште или работа со овие забавни моливи украсени во повеќебоен дизајн на името и логото на Мисури Тигерс. Стандардни моливи број два. Спакувано во 6-пакувања.