Печатените хеланки на џогер на Лив и Лоти Јуниорс
  • Ново

Печатените хеланки на џогер на Лив и Лоти Јуниорс

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете бурно гледање на каучот изглед (и почувствувајте) добро во овие супер удобни плетени џогерски хеланки од половината на лив. Две предни џебови. Должина на глуждот. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатени хеланки на џогер за јуниори од Лив и Лоти.