Atlas Force UHP 265 35R 99Y гума
  • Ново

Atlas Force UHP 265 35R 99Y гума

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гумите на Атлас имаат длабоки американски корени, исклучиво дистрибуирани од Стандард нафта низ САД од средината на 1930 -тите. Атлас нуди ултра модерни обрасци и врвна технологија за сегментите на патнички, лесни камиони и комерцијални камиони, поставувајќи го стандардот за другите да ги следат. Атлас гумите се произведуваат од еден од најголемите производители на гуми во светот и ги поминале сите американски ДОТ, европски ECE и сертификација на CCC, уверувајќи дека гумите на Атлас се произведени за да понудат супериорен квалитет, перформанси и издржливост. Atlas Force UHP 265/35 R20 99y Како траен иконски американски бренд, Атлас се возеше на патиштата на САД од 1935 година. Брендот е синоним за квалитет, издржливост и сигурност . Атлас гумите се дизајнирани, сопственост и ревидирани од поранешниот Tier- 1 инженери за гуми. Атлас користи своја комплексна формула, обезбедувајќи подолг живот на трага со избалансиран стапало дури и за носење . Сите гуми на Атлас се во строга усогласеност со САД. Д.О.Т. Спецификации и се произведени под QS9000/VDA6.1/GB/T19001/ISO9001 и TS16949 Стандарди за квалитет . FITS : 2015-16 Audi A7 Quattro TDI Prosderiv 2014 Audi A7 Quattro TDI Prestige 2013-14 BMW M5 BASE 2016-17 PORSCHE 911 gt3 Rs 2018-19 Porsche 911 GT2 RS 2017-18 Audi A7 Quattro Technik 2013-16 Audi S7 Base 2018-21 Mercedes-Benz E63 AMG S 4 Matic 2017 Jaguar F-Type SVR 2014-17 BMW M6 Gran Coupe Base 2019-20 Jaguar F. -Type SVR 2017-18 Audi S7 Prestige 2019 Jaguar XE SV Project 8 2007-09 Audi S8 Base 2012-14 BMW M6 BASE 2021-23 Jaguar F-Type R 2018 Jaguar F-Type R-Dynamic 2016-18-18 BMW M6 BASE 2015 Porsche 918 Spyder Base 2014-15 Jaguar XJR L 2012 Lexus LFA Base 2019 BMW M6 Gran Coupe Base 2013-15 Jaguar XFR-S база и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.