Дијамант Изберете играчки изгубени во вселената Б Електронски робот Антиматерска верзија
  • Ново

Дијамант Изберете играчки изгубени во вселената Б Електронски робот Антиматерска верзија

DEN 207.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Објавување на играчки од дијамант Изберете играчки! Предупредување, предупредување! Diamond Select Toys го презеде својот 10-инчен превод на Б9, пријателскиот робот за помошник од изгубениот во вселената и го транспортираше во друга димензија! Оваа анти-матер-верзија има нова нова шема на бои, како што се гледа во епизодата "Анти-матер човекот, " и има светла и звуци земени директно од класичното научно ТВ-шоу. Светлата на главата и градите трепкаат постојано додека Б9 е вклучен, а дополнителните светла и се-новите "анти-матер " дијалогот се активираат со притискање на копче, вклучително и "Ова е спротивен свет, " " Значи, вие сте добро-добро, "и " Не ми треба помош од тебе, панк-изгубени! и свртете го торзото кон лево и десно. Тој дури има тркала за да можете да го превртите! Доаѓа спакувано во прозорецот со целосна боја со функција Try-Me. Дијамант Изберете играчки изгубени во просторот Б9 Електронски робот Антиматерска верзија : Возрасен опсег : 8 години и нагоре. Како што се гледа во црно-белата изгубена во вселенската епизода „Анти-матер човек“. Цела нова шема на бои. Се одликува со светла и звуци од класичното научно-шоу за наука. Дополнителни светла и нов дијалог „анти-матер“. Рачно подигнете и спуштете ги главата, отворете ги и блисните канџи, продолжете со рацете и свртете го торзото.