Штрајк крал про-модел xD барфија
  • Ново

Штрајк крал про-модел xD барфија

DEN 5359.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Длабоко нуркање на нуркање се вообичаени, но уникатните заоблени сметки од XD серијата овозможуваат мамката да се нурне подлабоко и побрзо, менувајќи ја играта на длабоко нуркање. Серијалот XD од Strike King® го постави стандардот за длабоко трчање. Уникатна заоблена сметка и рамнотежа. Впечатливи завршувања.