Девојка од ступел индустрии, облечена во цветна круна жолта бела цветница сликарство на сликање на уметнички печатени wallидови, дизајн од Аманда Хилбурн
  • Ново

Девојка од ступел индустрии, облечена во цветна круна жолта бела цветница сликарство на сликање на уметнички

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : личност; Човечки; Сликарство; Цвеќе; Цвет; Цветен дизајн; Образец; Графики; Цвет букет. Дизајн од Аманда Хилбурн.