Маска за лице на масло од коноп на чичко Буд, 0. Оз
  • Ново

Маска за лице на масло од коноп на чичко Буд, 0. Оз

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Маската за лице на коноп на чичко Буд ја користи моќта на масло од семе од коноп и природни состојки за да ја хидрира и навлажнува вашата кожа. Направено со чисто масло од семе од коноп и колаген за да се промовира еластичност на кожата за помлад, здрав сјај. Маската за лице на коноп на чичко Буд ќе помогне да се намали појавата на фини линии и брчки, оставајќи блескав, живописен и здрав тен. Оваа маска за лице-инфузија на коноп е одлична за сите типови на кожа, вклучувајќи чувствителна кожа, таа е парабен и сулфат без и помага при воспалителни состојби на кожата. Навлажливото масло од семе од коноп обезбедува напредна хидратација. Содржи колаген кој ја промовира еластичноста на кожата за помлад тен. Моќни анти-старечки состојки за да ја оставите вашата кожа зрачна и блескава. Помага во намалувањето на фините линии и брчките. Високо со витамини А, Д, Е. Парабен, без ГМО, не тестирани на животни. ".