Гаранималс бебе и дете момче фау Шерпа џогер панталони, 3-пакувања, големини 12м-5Т
  • Ново

Гаранималс бебе и дете момче фау Шерпа џогер панталони, 3-пакувања, големини 12м-5Т

DEN 191.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нејасните Вузи и подготвени да ги потресе своите облеки во студените временски услови, ogогрите на Гаранималс, Шерпа, се предодредени да бидат негови нови фаворити. Меки, пријатни и супер кукавички, овие кадифен џогерс нудат леснотија за влечење и супер-симпатичен изглед. Врзете ги со мета или џемпер и тој е подготвен за денот. Три пакувања за заштеда на пари гарантираат дека секогаш ќе имате корисен пар. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара џогери. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со влечење. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Faux Fly; Плишана фаукс Шерпа. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Faux Sherpa Jogger Pants 3-Pack за момчиња за бебиња и мали деца од Garanimals.