Дизни замрзнати девојки Супер мек краток ракав врв, долги панталони и шорцеви, 3-парчиња пижами поставени големини со 4-8
  • Ново

Дизни замрзнати девојки Супер мек краток ракав врв, долги панталони и шорцеви, 3-парчиња пижами поставени

DEN 468.64

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашата голема девојка ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен сет на пижами во кој има свои омилени ликови. Сетот со 3 парчиња вклучува шарен печатен краток ракав на врвот на долг и кратко дно со еластична лента за половината. Замрзнати 2 девојки 4-8 Супер мек кратки ракави на врвот, долги панталони и шорцеви, сет на пижами од 3 парчиња.