Бела Вита Делани блок -пета сандали
  • Ново

Бела Вита Делани блок -пета сандали

DEN 639.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите клиенти се радуваа на претскажувачот на овој чевел. Делани е ново ажурирање на омилениот клиент. Нашата модерна блок -потпетица на удобно прошетка висина е задолжителна за вашата летна гардероба. Отвореното вампир и деталите за отсекувајте го ова предниот сандал светло и воздушно чувство без да ја жртвувате покриеноста што го прави удобно. Има грб за да не мора да се гушкате со тока секој пат. Во Бела Вита сакаме сандала што може да се облече нагоре или надолу, затоа што сериозно кој сака единечен чевли за крајност .. не ние! Ставете го Делани да работи за сите прилики. 2 "блок потпетица. Раскошно поставена влошка. Орнамент на тока. Единствена ласерска исечкана и мултипарап дизајн. Заден патент за лесно вклучување/исклучување.