Време и време женски харки дастер кардиган со џебови
  • Ново

Време и време женски харки дастер кардиган со џебови

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со долга силуета и лесен отворен фронт, времето и Tru's Hacci Duster Cardigan додава доза на софистицираност во поладните денови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Отворен фронт. Двојни џебови од лепенка однапред. 80% рајон/17% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Долг Дастер Кардиган за жени од време и Тру.