Women'sенска авија се лизга на ширина на патики
  • Ново

Women'sенска авија се лизга на ширина на патики

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно на лесно исклучување дами плетете го горниот дел за безбедно вклопување. Достапно во неколку бои. Средна и широка ширина. Удобно чорап за меморија од пена. Лесен не-обележување на дното Ева чорап. Дише. Се лизга на. Флексибилна надворешна плоча со лесна тежина. Отпорен на обележување и лизгање. Плетени текстилни горе. Мемориски пена чорап. Лесна конструкција. Материјал : Полиестер и ткаенина.