Време на одмор 14 Дедо Мраз со грда џемпер кадифен, полиестерски влакна
  • Ново

Време на одмор 14 Дедо Мраз со грда џемпер кадифен, полиестерски влакна

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој празник временски кадифен е направен од 100 проценти полиестерско влакно. Тоа е симпатична кадифен за празниците. Време на одмор 14 "Дедо Мраз со грда џемпер кадифен, полиестерски влакна : големина : 14". Направено од 100 проценти полиестерско влакно. Симпатично кадифен животно за празниците. Боја : црвена. Модел# 39771 A-4.