Вселенски џем за машки и големи машки мелодии Графичка маица за зајаци
  • Ново

Вселенски џем за машки и големи машки мелодии Графичка маица за зајаци

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е слем забивање за вашиот обичен стил. Графичката маица со вселенски џем е мека и удобна. Избор за вашето носење викенд. Спарете ја оваа опуштена мета со фармерки, шорцеви или пот и ќе бидете подготвени да го преземете стилот на денот на мелодијата! Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; графички нанапред; ознака-помалку за дополнителна удобност. © Warner Bros . Забава, сите права се задржани. Графичка маица на Space Jam Tune Squad Squad.