Премиум потковица за штала врата од вратата сет W 4 'песна за 3 4 врати, црна
  • Ново

Премиум потковица за штала врата од вратата сет W 4 'песна за 3 4 врати, црна

DEN 751.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати. Нивниот едноставен, рустикален дизајн додава шарм на секој декор. Изберете од суров челик или 16 различни бои на палто во прав. Со три достапни опции за закачалка на вратите и неколку можни конфигурации за единечни врати или парови со двојази, нашиот стандарден хардвер за серии може да се прилагоди за да ги вклопи повеќето влезови. Достапни се и хардверски комплети за додавање на бајпас. Браќа Голдберг, АД произведува хардвер за домаќинства и индустриски во Денвер, Колорадо, САД уште од 1897 година. Нашата посветеност за квалитет, занаетчиство и вредност е вградена во сè што правиме. Вклучува : 2 Стандардни серии Hands Horseshoe Hangers, 2 постојки на патеки, 2 блокови против скокови, подот Т-Guide и сите потребни завртки, завртки, растојанија, итн. За една врата . за 1 3/4 "дебела врата. Тежина на тежина. Ограничете го 600 lb. Едноставниот, рустикален дизајн додава шарм на кој било декор.