Време и време женски западни чизми
  • Ново

Време и време женски западни чизми

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Времето и Тру ве поздравуваат на дивата страна со овие класични западни чизми кои остануваат верни на стилот со рангирана блок потпетица и елегантна силуета со зашилени пети. Донесете стил на земја на вашиот изглед и спарете ги овие со омилените слаби фармерки или минијатури. 2 "наредени потпетици. Покажана пети. Силуета за лизгање. Повлечете го табулаторот на шалтер. Двојни странични парчиња. Удобно стапало.