Јужен брег Сохо огледало, повеќекратни завршувања
  • Ново

Јужен брег Сохо огледало, повеќекратни завршувања

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Благодарение на неговите геометриски линии, ова големо огледало инспирирано од Европа носи совршен елегантен допир на мебелот на вашата спална соба. Огледало на Јужен брег, бело : 30 (w) x 3 (г) x 41 (ч). Бара целосно склопување од 2 возрасни (алатки што не се вклучени). Пакувањето тестирано и сертифицирано за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката. Направено во Северна Америка со нетоксична ламинирана табла за честички. 5-годишна гаранција за квалитет. Некакви прашања? Контактирајте го South Shore, производителот, достапен 7/7 по телефон, е -пошта или разговор. Исчистете со мека сува крпа.