Скорпија Сол Активен бран резервоар за жени
  • Ново

Скорпија Сол Активен бран резервоар за жени

DEN 527.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека, текстурирана ткаенина го прави овој врзан бран резервоар од Шкорпија Сол совршено фрлање на пили за класа или излегување на градот. Лабава силуета дава удобно вклопување додека се држите на сите вистински места за ласкав изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. лабаво вклопување. Лажички врат. Сите детали за текстурирано ребро. 65% модален/ 35% полиестер. Машина за перење. Увезени. Ребрест резервоар за вратот на вратот за жени од Шкорпија Сол.