Garanimals Baby Baby Baby Baby Basic Basic Multipack Multipack Multipack, 3-парчиња, големини 0 3M-24M
  • Ново

Garanimals Baby Baby Baby Baby Basic Basic Multipack Multipack Multipack, 3-парчиња, големини 0 3M-24M

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стартер на облека за сите прилики, ја засили студената временска гардероба на бебето со овој мултипак со маица со долги ракави од гаранимали, во кој има три лесни маички во бои со лесен стил. Исклучиво на. Вклучува 3-пакети : Три основни маици со долг ракав. Вратот на екипажот. Долги ракави. Ребрести текстура. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Основна маица со долг ракав 3-пакет за момчиња момчиња од garanimals.