Подобри домови и градини безжични ролетни за прозорци од дрво, бело, 27х64
  • Ново

Подобри домови и градини безжични ролетни за прозорци од дрво, бело, 27х64

DEN 604.32

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобрите домови и градини со 2-инчни безжични лописти на хоризонтални прозорци, носат изглед на резолуција во која било просторија. Дизајнот без кабел ги елиминира висечките жици за чист изглед и обезбедува дополнителна безбедност на домовите со деца и миленичиња. Сликите имаат врежана текстура од дрво жито за изгледот и чувството на вистинско дрво и се отпорни на топлина и влага, што ги прави совршени за секоја просторија. Слабите за затемнување на просторијата помагаат да се блокира надвор од светлината и обезбедува приватност во затворен простор. За да се подигне или спушти, едноставно притиснете нагоре или повлечете се на долната железница. Ролетни доаѓаат со валенција за појавување. Белешка : Измерете го прозорецот пред да го купите за соодветно вклопување. Ролетни може да се инсталираат внатре или надвор од рамката на прозорецот. Вистинскиот слеп е 0,5-инчен потесен од наведената големина за да се овозможи дозвола за монтирање. За инсталациите за внатрешноста на монтирање (во рамките на прозорецот) - Нарачајте ја точната големина на прозорецот. Одземањето од 0,5 инчи ќе биде земено на ширина за прецизно вклопување во рамките на прозорецот. За инсталациите за надворешни монтирани (надвор од рамката на прозорецот)-се препорачува да додадете 4 инчи на ширината (2 ”од двете страни) за оптимална светлина Контрола и приватност . Вистинската ширина на слепиот е 0,5-инчен потесен од нарачаната големина за да се овозможи дозвола за монтирање. Дизајнот без кабел е побезбеден за домови со деца и миленичиња. 2-инчни лекови имаат текстура на дрва за изгледот на вистинско дрво. Случајните леќи за затемнување помага да се блокира надвор од светлината. Ролетни лесно се креваат и спуштаат со помош на долната железница. ВАНД навалување за да ја контролира количината на светлина што влегува во просторијата. Лесно одржување - едноставно избришете со мека крпа. Вклучени хардвер за инсталација и упатства. Може да се монтира во рамките на прозорецот. Алатки потребни за инсталација : Мерење на лента, молив, ниво, шрафцигер и/или вежба за напојување. Боја : Бела. Достапно во повеќе големини.