Шефот на кајсија 36 полица од полицата на Дру Баримор Цвет деца
  • Ново

Шефот на кајсија 36 полица од полицата на Дру Баримор Цвет деца

DEN 687.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со своите скулпторски фронт и разиграни завршувања, полицата за бранови на бранови од страна на Дру Баримор Цвет деца го прави организирањето на просторот на вашето малечко стилска афера. Неговата цврста инженерска конструкција на дрво е дефинирана со брановидна предност што ги задржува предметите на бродот додека позајмува забавен допир. Искористете ја оваа корисна wallидна полица за креативен начин да ги прикажете омилените книги и играчки на вашето дете додека ги чувате на готово. Без разлика дали го стилизирате самостојно или во множители, оваа полица ќе направи брза работа на хаос во игротеката и ќе го направи тоа во стил. Изберете од достапните живописни завршувања за идеално дополнување на вашиот простор. Спарете го со други парчиња во колекцијата Drute Barrymore Flower Kids за да создадете вештачка покана просторија вашето дете ќе ја сака. Димензии : 36 W x 3d x 3 H in.; Капацитет на тежина : 40 фунти . Трајна изградба на дрво. Изберете од достапните опции за енергична завршница. Scalloped Front Leglegs нуди разигран допир. Совршено за прикажување на омилени играчки и книги. Наменето за употреба во затворен простор. Вклучен хардвер (клуч). Колекција парче исклучиво од Дру Баримор Цвет деца.