Графички туники и хеланки на чудо нација, сет на облеки од 2 парчиња
  • Ново

Графички туники и хеланки на чудо нација, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 159.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој Graphic Toondler Graphic Tunic & Leggings на девојчињата за чудо на нација, сет на облека од 2 парчиња е одличен додаток за секоја гардероба за мали девојчиња! Овој сет на две парчиња е супер симпатичен и интерактивен. Високиот низок врв има забавна апликација за размавта на чанти од 3Д фолија со целиот дизајн на печатење на забавен шминка, фотоапарати и XO отпечатоци внатре. Меките и затегнати хеланки ја имаат истата забава низ целата печатење за да се вратат на она што е во чантата. Оваа облека со две парчиња е одлична за планови за време на игра или цел ден! Удобно е и има светли пукања на бои што ќе ја израдува секоја девојка! Графички туники и хеланки на девојчињата на чудо на нација на деца, сет на облека од 2 парчиња : Туника : 92% полиестер, 8% Спандкс велур. Џеб со маичка обложена со фолија. Нога : 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс. Супер забавно и стилски. 3 D Flip Foil Foil Applique Ports со сјај. Туника има так на лак. Машинско миење ладно.