Студио Бактон Студио CA Современ модерен кадифено тафтуван панел кревет, полн, морнарица сина црна боја
  • Ново

Студио Бактон Студио CA Современ модерен кадифено тафтуван панел кревет, полн, морнарица сина црна боја

DEN 2863.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Луксузна удобност се комбинира со извонреден стил за да се создаде креветот на Каприс. Направено во Малезија, каприс се состои од цврста рамка од дрво, поставена со густи слоеви на мека пена и тапациран во раскошна кадифена ткаенина. Неговата кадифен, копчето со копчиња со копчиња обезбедува извонредна поддршка за грб, додека ексудира современ шарм. Потребно е собрание, на Каприце му е потребна пролет на кутијата за да функционира правилно. Со својот дизајн, креветот Каприс е исклучителна надградба на модерната спална соба. Конструиран од инженерско дрво. Тапациран во кадифена полиестерска ткаенина и поставена со пена. Копче тафтирана табла. Црните завршени полимерни нозе. Потребна е пролет на кутијата. Потребно е собрание. Направено во Малезија. Тежина на производот : 50,7 фунти. Тежина на пакет : 1 фунта. Севкупни димензии : 47 "високи (подот до врвот на таблата) x 57.1" широк x 78,9 "длабока; висина од подот до горниот дел од подножјето : висока 9,6"; Растојание од горниот дел од слтот до дното на таблата : 15,7 "високо; растојание помеѓу секој слот : 28"; Висина од подот до врвот на SLAT : 7,9 "висока; нозе : 3,5" висока; Внатре во димензии (големина на душек) : 55.1 „широк x 76“ длабок; Headboard : 57.1 "долга x 23,2" широка x 2 "дебела ;. Боја на производот : морнарица сина/црна. Состав на производ : ткаенина со кадифе 100% полиестер/MDF/пена/пластичен ПВЦ.