Супа од чорба од остриги на Кембел
  • Ново

Супа од чорба од остриги на Кембел

DEN 35.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уживајте во вкусен топол оброк за неколку минути со оваа супа од чорба од остриги на Кембел. Може да се загрее во микробранова печка или на традиционален шпорет врвот во омилениот сад и да се јаде со широк спектар на адитиви, вклучувајќи крекери, сецкани пиперки или свежо распарчени парчиња сланина. Секоја чорба од остриги може да содржи 10,5 мл супа со варен производ од морска храна и путер млеко. Супа од Кембел : варени остриги и путер (млеко). Конзервирана. 10,5 ул. Лесен за подготовка. Додадете пиперки, сланина и крекери. Вкусна чорба од остриги може супа. Погодно за лесен ручек или почетник за вечера. Лесно е да се појави отворен врв.