Од страна на компанијата за подигање на портланд, женски кратки чизми од Челзи
  • Ново

Од страна на компанијата за подигање на портланд, женски кратки чизми од Челзи

DEN 959.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ги нозете суви и пријатни и вашиот стил на точка во еден пар од овие удобни и трендовски чизми Челси од Портланд. Ол-веганска конструкција за дополнителен мир на умот, овие трендовски чизми на Челси имаат еластичен дизајн за влечење за лесно облекување. Стил со вашите омилени фармерки и фустани за да додадете забавен и модерен допир на кој било изглед. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се. Висина на потпетицата : 2 ". Удобност Карактеристики : Еластични страни и двојно влечење јазичиња за лесни и исклучени. Womenените Портланд Челси чизми.