Juniors ' kinda не се грижи графички џемпер на врата со чипкав врата со чипкав-до-врат
  • Ново

Juniors ' kinda не се грижи графички џемпер на врата со чипкав врата со чипкав-до-врат

DEN 127.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа графичка маичка со долги ракави на јуниори, V-врат-маица е совршен додаток на вашиот Варддроб! Супер симпатична и супер удобна, совршено е спарена со вашите омилени фармерки или хеланки. Одете од училиште или работа на дружење без да пропуштите ќотек во овој супер стилски моден пуловер. Со детали за чипка на предната V-вратница и тотално на трендот предниот графички принт, тоа ќе биде вашата нова омилена ела за мода! 60% памук, 40% полиестер. Графичка маичка за чипка на јуниори. Предниот графички принт. Машинско миење ладно со слични бои. Само белило на нехлор. Tumble Dry Ship. Не декорација на железо.