Бескрајно сонце јуниори капчиња одбор за капење за капење за капење
  • Ново

Бескрајно сонце јуниори капчиња одбор за капење за капење за капење

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покажете малку стил на плажа со овие трендовски плочи за капење за капење од бесконечно сонце. Широк еластичен половината и материјалот за капчиња го прави удобен ден под сонцето! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Среден пораст. Повлечете стајлинг. Прилагодливи странични врски. 65% полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Crochet Boardshorts Coverup за капење за јуниори од бескрајно сонце.