Јуниорс ' Што има вештерки Графички пуловер за Ноќта на вештерките
  • Ново

Јуниорс ' Што има вештерки Графички пуловер за Ноќта на вештерките

DEN 399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа пријатна маичка со долги ракави со портокалова боја со фразата "Што има вештерки? " Се одликува со плашливи мачки, лилјаци, вештерки и черепи во шема "грда стил на џемпер". Сигурно е да биде омилен за Ноќта на вештерките!. Помлада женска големина голема 11-13. Долги ракави. Ребрести манжетни, половината и деколте. 60% памук/ 40% полиестер. Јуниорски жени портокалова што има вештерки за вештерки за џемпери за џемпери и мачки врвни големи.