Време на жени и чизми над коленото
  • Ново

Време на жени и чизми над коленото

DEN 879.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Особено вратилото на овој багажник обезбедува покриеност додека служите елегантна драма. Пар со преголем џемпер за пријатно комбо. Вештачки горен; Мемориска пена за меморија; Влегување на влечење; Човечка постава; Човечки единствен; Висина на вратилото од 525мм.