Универзална инк -џет Премиум компатибилна Xero 13R тапан единица
  • Ново

Универзална инк -џет Премиум компатибилна Xero 13R тапан единица

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој кертриџ за тонер е совршена замена за оригиналниот тонер за копирање на Xerox и гарантира дека работи или подобро од оригиналот. Поставени од производство со нови делови и нов 100 процент компатибилен тонер, можете да заштедите пакет за купување на касети OEM Xerox. Универзална инк -џет Премиум компатибилна Xerox 13 R551 тапан единица : Компатибилен тапан. Купете го вашиот тапан од нас и : Заштедете до 80 проценти над MSRP. Исполнуваат или надминуваат 100 проценти спецификации на кертриџот OEM. 100 проценти гаранција за задоволство. Компатибилен печатач/список со кертриџ : XD100/102/105/120/125/130/155 кертриџ за тонер и повеќе. Овој кертриџ за тонер е совршена замена за оригиналниот тонер за копирање на Xerox и гарантира дека работи или подобро од оригиналот. Поставени од производство со нови делови и нов 100 процент компатибилен тонер, можете да заштедите пакет за купување на касети OEM Xerox. XD100/102/105/120/125/130/155 TONER DRUM 13 R551.