Црна затворена перница на отворено, кабел
  • Ново

Црна затворена перница на отворено, кабел

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Печатење со лисја од графички банана во црно-бело создава привлечен изглед за оваа перница на клупата на затворен простор. Наменето за современиот дом, перницата носи современ амбиент и удобност. Црна затворена/отворена клупа перница, кабел.