Cardone Industries Нови 2C- предни леви сопирачки сопирачки се вклопува - Форд, Мазда, Меркур
  • Ново

Cardone Industries Нови 2C- предни леви сопирачки сопирачки се вклопува - Форд, Мазда, Меркур

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во 1970 г. Секој член на тимот од шест лица ја зафаќаше својата егзистенција и угледот на нивната способност да ги обноват моторите на бришачите на шофершајбната. Повеќето во автомобилската индустрија ја нарекоа невозможна идеја. Но, до 1987 година, Кардоне Индустри користеше фабричко семејство од 1.000. Cardone Industries NEW 2 C-4607 Caliper на предната лева сопирачка се вклопува во 1995-2002 Ford, Mazda, Application Mercury Application : Ford Explorer 2001-95, F-100 Ranger 2001-98, Ranger 2002-95, Mazda B2300 2002-01-01 1996-95, B2500 2001-98, B3000 2002-95, B4000 2002-95, Mercury Mountainer 2001-97. Инженерски за да ги исполни или надмине перформансите на ОЕ . Позлата со цинк нуди сребрена ОЕ како финиш . идеален за комерцијална употреба, како и возила за изведба . Секоја единица е 100% тестирана за да се обезбеди сигурна изведба . не е потребно основно враќање.