Изгрејсонце 11,5 метри чадор за внатрешен двор на внатрешен двор, UV 50+ плочки и ротација на степени, w Заштита на капакот, црна
  • Ново

Изгрејсонце 11,5 метри чадор за внатрешен двор на внатрешен двор, UV 50+ плочки и ротација на степени, w Заштита

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

8 парчиња алуминиумски ребра 14x 24мм со цврста завршница на облогата во прав. Рачка на чудак за удобно отворено и блиско; со дополнителна покривка за заштита на полиетилен лесен за употреба : октагонална форма 11,5 ', лесно ротирани 360 степени. Навалување систем со чудак за пожелни агли на засенчување; Ротација на 360 степени со систем за контрола на чудак за полесна контрола на областа на засенчување. 3 различни високи прилагодливи може да се изберат; Убава крошна со дебелина 250g/ m2, отфрлање на вода, УВ третирана.100% полиестерска крошна 11,5 метри на отворено за внатрешен двор чадор, UV 50+ плочка и ротација на 360 степени, w/ заштитен покритие, црна.