Мојата слатка Loveубов ® Бебе кукла и цуцла
  • Ново

Мојата слатка Loveубов ® Бебе кукла и цуцла

DEN 431.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете дома забавна нова реална кукла за вашето малечко да си игра со и да ја видите насмевката како го осветлува лицето, со ова Мојата слатка loveубовна кукла и додатоци за бебе. Оваа бебешка кукла и додатоци од мојата слатка loveубов е симпатичен додаток на колекцијата на играчки на кое било дете. Наменето за употреба со возраст од 2 и повеќе години, оваа колекција од 4 парчиња во која има винил бебешка кукла за мали деца е сигурно да обезбеди часови за забава и грижа за ovingубов. Секоја кукла доаѓа со уникатен стил на облека за да го направи посебен за вашето скапоцено малечко. Оваа реална афро-американска кукла за бебиња доаѓа со симпатична полнета плишана слон и шарена облека со додатоци за хранење што ќе го натера вашето бебе да крцка низ целата куќа, додека тие цврсто ја држат во рацете. Памучната облека е отстранлива и може да се пее за кога бебето направи хаос. Земете ја оваа супер симпатична моја слатка loveубов, кукла и додатоци, поставени денес и покажете го вашето малечко како да обезбедите грижа за lovingубов! Секое дете ќе ја сака оваа супер симпатична моја слатка loveубов бебе кукла. Реалистичката и животна афро-американска кукла за бебиња е одлична за првата кукла на вашето малечко, или нивната 100-та. Доаѓа со супер симпатична полнета плишана слон, и шарена облека со додатоци за хранење. Облеката е отстранлива и машината што се мие за кога станува валкана. Бебе кукла е совршено големина за мали раце. Научете го вашето малечко како да обезбедите грижа за убов на малку свои. Сет со 4 парчиња има сè што ви треба за некоја lубовна и грижлива игра.