Завршена линија за финиш на Авиа, лента за капење Такини, врвен костим за капење
  • Ново

Завршена линија за финиш на Авиа, лента за капење Такини, врвен костим за капење

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спортски изглед на плажа е ваш со лента со шарини на Авиа. Со UPF 50+, ова е совршен избор за денови спакувани со акција и лесен за мешање и совпаѓање со вашите омилени дното на костумот. Жени. Танкинис. Прилагодливи ленти. UPF 50+. Отпорен на хлор.