Активен резервоар за резервоарот без ракави на Avia без ракави
  • Ново

Активен резервоар за резервоарот без ракави на Avia без ракави

DEN 287.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен фустан за симпатичен ден надвор, или да фрли пар шорцеви за велосипеди и тренингот. Погледнете облечени цел ден, додека останувате удобно со оваа ткаенина за влага. Перфорираните мрежни инсерти додаваат малку стил на ова парче и ви ја даваат додадената дишење. Завршено со детали за женски засолништа, овој фустан е задолжителен! Ултра-ласкави детали за заминување. Перфорирани вметнувања во мрежа. Тапи на половината. Назад парчиња. Женско разгорено дно. 85% полиестер, 15% спандекс. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, не користете омекнувачи, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо. Земја на потекло : Кина.