Шеврон мека и пријатна сет на ватенка за постелнина за микрофибер
  • Ново

Шеврон мека и пријатна сет на ватенка за постелнина за микрофибер

DEN 639.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие забавни, 100 проценти супер-меки микрофибер јоргани и совпаѓање на шами додаваат поп боја и пизаз во секоја просторија. Тие се стручно отпечатени на 100 % супер мека микрофибер ткаенина и се полнат со 100 проценти полнење со полиестерски влакна. Секоја шема е ватирана за да ги потенцира печатените обрасци. Овие јоргани се машини што се мијат во ладна вода и можат да бидат исушени со машина на ладното поставување. Шеврон мека и пријатна микрофибер постелнина ватенка сет : близнак : 66 "x 86". ЦЕЛО/КУINЕ : 86 "x 86". 100 проценти супер-мек микрофибер. Јоргани и совпаѓање на шами. 100 проценти полнење полиестерско влакно. Машинско миење ладно, суво ладно.