Без граници Plusенски плус асиметричен пресек еден костим за капење
  • Ново

Без граници Plusенски плус асиметричен пресек еден костим за капење

DEN 223.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој асиметричен пресечен костим за капење од без граници е сигурен дека ќе владее врховен во колекцијата за пливање оваа сезона. Ова модерно вклопување со поддржувачка подлога, отстранливи чаши и прилагодливи ленти нудат крајно лифт и поддршка за удобно и самоуверено вклопување. Печатењето и отстранливата лента за отстранли од вратоврска го прават овој парчиња костум навистина еден од еден вид. Исклучиво на. Материјал : 84% рециклиран полиестер/16% спандекс; Поставена : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вид на чаши : меки, отстранливи чаши. Покриеност : Умерено. Затворање : Стил на влечење. Ремени : Отстранлив прилагодлив ремен за асиметрично вклопување. Деколте : вратот на лажичката. Карактеристики : пресек на страна; печатење на сите. Плус големина асиметричен пресек едно парче за жени од без граници.