Папучи за жени Винона
  • Ново

Папучи за жени Винона

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чизмите за влечење на Muk Luks Winona се карактеризираат со чудни и акценти на тасели. Пријатна плетена манжетна со детали од крзно од крзно и обвивка за руно обезбедува мода и удобност. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, лежено рамно за да се исуши. Увезени. TPR one. 100% полиестерска фаукс крзно влошка. Без потпетица. Плетете манжетна. Затворен/единствен на отворено. Достапно во бои темни хедер сива/бесконечна стрела тен/секвенци. S (5-6), M (7-8), L (9-10), XL (11-12).