Машка фанатици брендирани со црна маица со код на Хјустон Тексас металик со долг ракав маица
  • Ново

Машка фанатици брендирани со црна маица со код на Хјустон Тексас металик со долг ракав маица

DEN 318.88

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете го вашиот умирачки Хјустон Тексанс, познат со обичен изглед кој нуди малку дополнително покритие со оваа метална маица од код од брендирана фанатици. Оваа TEE има непогрешлива тимска графика и класичен дизајн кој е совршен кога сакате слоевит изглед. Спарете ја оваа кошула на Хјустон Тексанс со вашиот омилен додаток за двојна доза на тимска посветеност што никој не можеше да ја доведе во прашање. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Графики за печатење на екран. Официјално лиценциран. Долги ракави. Бренд : Брендирани со фанатици. Вратот на екипажот. Увезени.