Plusенска големина на Terra & Sky Plus Smock од блузата со рамо со шутли
  • Ново

Plusенска големина на Terra & Sky Plus Smock од блузата со рамо со шутли

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Plusенската големина на Terra & Sky Plus Smock од блузата со рамената со Rufflesterra и Sky Plus Smained Off Bluze на рамото е стилски и удобно. Ажурирајте ја вашата гардероба со овој тренд веднаш од врвот на рамото. Противниот, нивоа на стил на врвот создава многу ласкав изглед на телото. Пар со омилените џегингс и патики за пообичен изглед, или носете тексас и сандали за изглед. Сега се нуди по намалена цена за дозвола! Тера и небо. Проточна ткаенина. Облечете се случајни или облечете се за да излезете. Сместено деколте. Модерно боење во боја. Исклучено рамо. Блуза. Хитови на колк. Доаѓа во сина, зелена, бела и розова. Земја на потекло : Увезен. 65% полиестер 35% рајон.