Начин да го прославите Ноќта на вештерките со 20 броеви со батерии, со внатрешно место на отворено со 8-функција, виолетова ЛЕР МИКРО, со тајмер
  • Ново

Начин да го прославите Ноќта на вештерките со 20 броеви со батерии, со внатрешно место на отворено со 8-функција,

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Осветлете ја вашата куќа на ужасите оваа Ноќта на вештерките со начин да ја прославите батеријата за Ноќта на вештерките со 20 броеви со 8-функција LED микро светла, со тајмер. Секој сет со 20-лесна батерија има 8 различни функции, дозволувајќи ви да ја поставите сцената со осветлувањето што ќе го изберете. Осветлената должина од 6 метри е одлична за патеки за осветлување или прозорци, завиткувани од столбови или дрвја, украсување венци и венци или создавање плашлив дизајн на свој. Совршено за украсување на вашата куќа или двор за забави, прогонувани куќи и трик-или-третирачи, овие разноврсни светла бараат 3 батерии на АА што ви овозможуваат да украсите каде и да сакате. Овие LED микро светла доаѓаат со тајмер, 6 часа на / 18 часа одмор и доаѓаат во 3 плашливи бои : портокалова, црвена и виолетова. Направете ја вашата куќа најсвеста во градот оваа година со начин да ја прославите батеријата за Ноќта на вештерките со 20 броеви со 8-функција LED микро светла, со тајмер. Начин да го прославите Ноќта на вештерките со 20 броеви со батерии со внатрешна пурпурна пурпурна LED микро, со 8 функции за осветлување : 20-броеви LED Micro Light Set. Осветлена должина од 6 метри. Вкупна должина од 7 метри. Вклучува тајмер : 6 часа на / 18 часа одмор. Бара 3 батерии на АА (не се вклучени). 8 Функции за осветлување вклучуваат : комбинација; Во бранови; Трепка; Сите трепкања; Бркање/трепкање; Бавно бледнее; Трепкање; Стабилен на. Останува кул на допир. Одлично за забави, прогонувани куќи и многу повеќе. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Достапно во 3 плашливи бои : портокалова, виолетова и црвена боја.