RollPlay GMC Sierra Denali Volt Ride-on возило, црно
  • Ново

RollPlay GMC Sierra Denali Volt Ride-on возило, црно

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Возете на ролна игра 6 волти GMC Sierra! Со реално хромирано детално тело на камиони, ова сето возење со батерии на теренот може да се справи со тротоарите трева нечистотија и тепих! Добијте камиони во GMC Sierra и уживајте во сите одлики за игра што доаѓаат како двојни врати за отворање, рог -Engine звучи MP3 конектор чисти прозорци кои работат огледала индикатор за траење на батеријата и повеќе! Дури вклучува и табла со реални карактеристики! Roll Play 6-Volt GMC Sierra работи на 2,5 милји на час напред и вклучува гумени ленти за влечење на тркалата. Со максимално ограничување на тежината од 77 килограми овој камион се препорачува за деца над три години. 2,5 mph максимум напред и брзина на обратна насока. Работни звуци со мотори со рогови и предводени светла за светкав влез. Mp3 Jackек му дозволува на вашето дете да се џем додека тој или таа вози. Реални детали, вклучително и чиста врата за отворање на шофершајбната 2, хромирани како завршувања и гумени ленти за влечење на гуми за да се направи надвор од ветер. Индикаторот за траење на батеријата ви овозможува да проверите колку е оставено време на игра до два часа кога е целосно наполнето. Надворешно пристаниште за полнење на странично време на целосна наплата е 8-12 часа. 2 АА батерии потребни за звукот на воланот не е вклучен. Вклучени една батерија и полнач за полнење со 6 V. Препорачано за возраст од 3 и повеќе години; Капацитет на тежина од 77 фунти и макс од 1 возач. Изградени димензии : 47.09 x 24,33 x 27.17 35,49 фунти. Димензии на кутијата : 25,59 x 18.11 x 48,82 50,6 фунти.