Музички мобилен мобилен телефон на Картер Вудленд Ливад
  • Ново

Музички мобилен мобилен телефон на Картер Вудленд Ливад

DEN 639.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Музичкиот мобилен телефон на Картер Вудленд нежно ќе го смири вашето бебе да спие со звуците на Brahams Lullaby. Мобилето „Вудленд ливада“ на Картер има сива и аква був, розов цвет и аква печурки што висат под гранка на кафеаво дрво. Мобилната рака има покривка на Aqua ткаенина и налепница FOX на музичката кутија. Препорачана возраст од раѓање до 5 месеци. Одговара на повеќето стандардни шини за креветчиња.