Штрајк крал г -дин Крапи плоча тато во живо коса глупости свирка дух миноу
  • Ново

Штрајк крал г -дин Крапи плоча тато во живо коса глупости свирка дух миноу

DEN 287.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Штрајк Кинг, г -дин Крапи, тато, во живо на косата, има глава на тело и свирка, кои се специјално дизајнирани да осветлуваат јасно на сонарната единица. Тато г -дин Крапи плоча е изграден со опашка за коса што се движи и навивачи кога се разгалува вертикално или се извади, привлекува риба и предизвикува реакции на штрајкови. Изградени со посебни, бои за очи и експлозивни дизајни кои примамат риби и привлекуваат повеќе штрајкови дизајнирани од легендарниот рибарски риболов Воли Маршал ака г-дин Крапи. Дизајниран да биде многу видлив на Sonor напред. Бои за фаќање очи. Опашката од пердуви создава реална акција. Вози риба дива.