Се чудат сет за пижами за девојчиња со 2 парчиња, големини 4- & плус
  • Ново

Се чудат сет за пижами за девојчиња со 2 парчиња, големини 4- & плус

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спиење само што доби дополнително удобно за вас мало девојче со оваа симпатична, супер мека пижама поставена од Wonder Nation. Одликувајќи се со симпатична апликација и забавни печатени обрасци, овие девојчиња PJ се совршени за Snuggles и Sleep. Исклучиво на. Вклучува 1 врв и 1 пар панталони. Врвот : лабава вклопување; тркалезен врат; Забавни отпечатоци. Панталони : стил на влечење; Еластична половината. Отпорен на пламен. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојките со две парчиња PJ поставени од Wonder Nation.