Michelin Harmony P185 70R 108S Патнички гуми се вклопуваат: 2003- Хонда Цивил Хибрид, 2001 година- Хонда Цивил HX
  • Ново

Michelin Harmony P185 70R 108S Патнички гуми се вклопуваат: 2003- Хонда Цивил Хибрид, 2001 година- Хонда Цивил

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сеопфатна гума, дестинацијата A/T2 е дизајнирана за употреба на лесни камиони и SUV-ови и им нуди на возачите зависни од влечење и надвор од патот, плус гаранција за живот со ограничена трага од 55.000 милји. Michelin Harmony P185/70 R14 108 S Патнички гуми за патници : 1998-2000 Honda Civic GX 2006 Saturn Ion 3 2003-05 Saturn Ion 1 1995-98 Subaru Legacy Postal 1996-97 Honda Accord Package Package 1999 Subaru Legacy L 1994-95 Honda Accord DX 1990 -91 Toyota Camry Le All Trac 1990-92 Honda Accord DX 1993 Honda Accord 10-годишнината 1988 Mazda RX-7 SE 2+2 1990-91 Ford Tempo LX AWD 1988 Toyota Camry Le All Trac 1985-90 Alfa Romeo Spider Diaduation 1986 Mazda RX -7 BASE 1987 Mazda RX-7 LX 2+2 1993-94 Ford Tempo LX 1992 Ford Tempo Sport 1985 Ford Tempo L 1987-89 Ford Tempo AWD 1985-86 Nissan 720 Base 1985 Toyota Celica GT 1999 Mazda 626 ES и повеќе-Додај повеќе Вашето возило до нашиот фит -додаток за проверка.