Главни сиви розови цветни цвеќиња illил 8-парчиња постелнини утешија поставени со евро-шами и украсни перници
  • Ново

Главни сиви розови цветни цвеќиња illил 8-парчиња постелнини утешија поставени со евро-шами и украсни перници

DEN 923.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете разигран допир на елеганција во вашата соба со главните теми сиви/розови цветни illил 8-парчиња постелнини удобни. Овој сет на утешител од 8 парчиња има зачудувачки, шик цветен образец, кој е убаво украсен низ утешителот, срамните и декоративната перница. Овој сет доаѓа и со две сиви еуро -шами и 2 уникатни декоративни перници, давајќи му на овој сет целосен, полиран изглед. Главни сиви/розови цветни illил 8-парчиња постелнини Комформиран со еуро Шамс и декоративни перници : Вклучува 1 утешител, 2 Шамс, 2 евра и 3 декоративни перници. ЦЕЛО/Кралицата : 90 "x 92" Удобност, две 20 "x 26" Шамс, два 26 "x 26" Евро -Шамс, 12 "x 16" Декоративна перница, две 16 "x 16" Декоративни перници. Кинг : 104 "x 92" Утех, два 20 "x 36" Шамс, два 26 "x 26" Евро Шамс, 12 "x 16" Декоративна перница, две 16 "x 16" Декоративни перници. Шик, повеќебоен цветен дизајн. 100 проценти полиестер. Овозможува лесна, машинска нега за миење.